Co robić, gdy nie stać nas na kosztowną podróż?

Podróże, turystyka, wakacje nad wodą

Jeżeli chcielibyśmy wyjechać na wakacje, a domowy budżet nam na to nie pozwala, zawsze możemy poczekać aż sezon turystyczny zacznie zbliżać się do końca. Najczęściej ceny są wtedy znacznie niższe, ponieważ biura podróży organizują ostatnie już wyjazdy typu „last minute”.

Decydując się na urlop po zakończeniu wakacji, dodatkowo dajemy sobie jeszcze, co najmniej 1 miesiąc na uzbieranie odpowiedniej kwoty, jaką musimy na naszą wyprawę przeznaczyć.

W tym czasie możemy zaoszczędzić nieco więcej środków i lepiej przygotować się do wyprawy.. Można też poszukać dodatkowej pracy tymczasowej. W okresie zimowym, po świetach i po Nowym roku branża handlowa często potrzebuje nowych pracowników, więc jest to okazja dorobienia kilku złotych do planowanych wakacji.

Pamiętajmy również, że podróżowanie po sezonie także ma wiele zalet, więc zamiast wybierać urlop w szczycie cen i wakacyjnego lipca-sierpnia, możemy postawić na tańsze wycieczki po Polsce, w okresie poza „topowym”. Poza niższymi cenami, będziemy mieli więcej spokoju, ponieważ mniej będzie innych turystów.

 

Opublikowano: 30.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.